Apartman Dezenfeksiyon

Apartman Dezenfekte


Virüssüz Hayat olarak pandemi sürecinin başlangıcından bu yana birçok apartman ve siteye dezenfeksiyon işlemi uygulamış bulunuyoruz.

Apartmanların daire ya da iş yerlerinden farklı olarak herkes tarafından ortak kullanılan ve kimin hangi titizlikle kullandığından emin olunması mümkün olmayan ortak alanları bulunmaktadır.

Apartman dezenfeksiyon uygulamasında apartman girişleri, asansörler, merdivenler, otopark girişleri oldukça önemli noktalar olarak öne çıkmaktadır. Apartman dezenfekte konusunda uzman ekiplerimiz tarafından öncelikle apartmanın planı çıkarılmaktadır. Çıkarılan plan akabinde ortalama 30 ila 1 saat içerisinde binanın tüm ortak kullanım alanları dezenfekte edilmektedir.

Nano gümüş iyon teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen apartman dezenfeksiyon uygulaması sayesinde ortak kullanım alanlarındaki tüm virüs yükü sıfırlanmış olur. Apartman dezenfekte işlemi soğuk sisleme yöntemi ile gerçekleştiğinden zeminde ıslaklık oluşmaz. İşlem sonrasında apartmanın tüm ortak alanları kullanılmaya devam eder.

Apartman dezenfeksiyon randevusu ya da fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

Şimdi Ara

Kurumsal Çağrı Merkezimize 08:30 - 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Şimdi Mesaj At

7/24 fiyat teklifi ve randevu için şimdi tıkla hemen mesaj gönder.

Teklif Formu

30 Dakikada Hızlı Fiyat Teklifi. Form Doldurun, 30 Dakika içerisinde arayalım.