Bina Dezenfeksiyon

Bina Dezenfekte


Virüssüz Hayat olarak birçok iş merkezi, bina ve site yönetimine sürekli olarak bina dezenfeksiyon işlemi uygulamaktayız.

Bina dezenfeksiyon, daire ve iş yerlerine yapılan dezenfekte uygulamalarından farklı olarak birçok detay içermektedir. Binaların ortak alanları ve yoğun kullanılan bölgeleri virüs yükü oluşturma açısından büyük risk oluşturmaktadır.

Virüssüz Hayat olarak binanızın kat sayısı, metrekaresi üzerinden hesaplanarak detaylı bina dezenfeksiyon planı çıkarmaktayız. İhtiyaç olan durumlarda deneyimli ekiplerimiz bina dezenfekte işlemi öncesi ücretsiz keşif yaparak alanı yerinde gözlemlerler.

Tercübeli ekiplerimiz tarafından nano gümüş iyon teknolojisi kullanılarak uygulanan bina dezenfeksiyon hizmeti sonrasında binada uygulama yapılan tüm alanlardaki virüs yükü sıfırlanmaktadır. Soğuk sisleme yöntemi kullanılarak yapılan bina dezenfekte işlemi sayesinde tüm yüzeyler dezenfekte edilir. Bina dezenfeksiyon işlemi sırasında kullanılan nano parçacıklar havada 15 dakika boyunca asılı kalmaktadır.

Bina dezenfeksiyon randevusu ya da fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

Şimdi Ara

Kurumsal Çağrı Merkezimize 08:30 - 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Şimdi Mesaj At

7/24 fiyat teklifi ve randevu için şimdi tıkla hemen mesaj gönder.

Teklif Formu

30 Dakikada Hızlı Fiyat Teklifi. Form Doldurun, 30 Dakika içerisinde arayalım.