Virüssüz Hayat ile Bina ve Apartmanlarınızdaki Virüs Yükünü Sıfırlıyoruz ! 


Uzun süre koruma sağlayan formül ve nano gümüş iyon teknolojisi ile apartman ve binalardaki ortak alanlarınızı dezenfekte ediyoruz.

Size özel olarak ilk rezervasyonunuzda geçerli indirimli teklif almak için şimdi fiyat alın, 30 dakika içerisine sizi arayalım.

Şimdi Fiyat Al 

Neden Virüssüz Hayat? 
-Apartman ve bina dezenfekte işleminin inceliklerine hakimiz.
-İstanbul genelinde tüm ilçelerde yer alan mobil ekiplerimizle dilediğinizde aynı güne dahi rezervasyon oluşturabiliyoruz.
-Apartman ve binalara özel uygun abonelik fiyatları sunuyoruz.
-Apartman ya da bina yönetimine özel hazırlanmış dezenfeksiyon sertifikası ile dezenfekte işlemi yaptırdığınızı belgeliyoruz. Bina ve Apartmanlarımızı Neden Dezenfekte Ettirmeliyiz? 
Apartman ve bina dezenfekte işlemi konut ya da az çalışanı olan bir iş yerinden çok daha gerekli ve belirli frekanslarla uygulanması gereken bir uygulamadır. Bu durumun başlıca sebebi ise bina ve apartman ortak alanlarının kullanımının kontrolünün ev ve iş yerlerine göre çok daha zor olmasıdır.

Apartmanlarda bulunan konutlardaki hane halkının belli kurallara uyuyor olması apartmanın ortak alanlarının hızlı bir şekilde virüs yükü oluşturmasını ne yazık ki engellemektedir. 

Günümüzde sayısı eskisine göre oldukça artan kargo ve yemek kuryelerinin günde kaç defa apartmanınıza geldiğini düşünmek bile bu kaygıyı yaşamak için yeterlidir. 

Aynı durum iş yerleri ve ofislerin bir arada çalıştığı birçok binada da aynı şekildedir. 

Bina ve apartman dezenfeksiyonu alanında uzmanlaşmış ekiplerimizle belirli periyodlarla işlem yaptığımız binalara titizlikle dezenfeksiyon uygulaması yapmaktayız. 

Apartman ve Bina Dezenfekte Fiyatları
Virüssüz Hayat A.Ş. olarak başlangıç seviyesi bina ve apartman dezenfekte fiyatımız 195 TL + KDV’dir. Ancak apartman ve binalarda bu fiyatı etkileyen onlarca birim hizmet yer almaktadır.

İstanbul genelinde abonelik ile sürekli hizmet alan 1000’e yakın binanın büyük çoğunluğunda kullanılan tüm asansörler, apartman girişleri, otopark girişleri ve en sık kullanılan apartman ve bina ortak kullanım alanları hedeflenmektedir.

Ancak bu alanların dışında apartman ve binanızda bulunan ek merdivenler, yangın merdivenleri, kapalı ve açık otoparklar, oyun alanları ve spor alanları da dezenfekte edilmektedir. 

Size özel apartman ve bina dezenfekte fiyatlarını öğrenmek için şimdi teklif formunu doldurun. 

Şimdi Fiyat Al Dezenfeksiyon İşlemi Sonrası Ortak Alanları Kullanmaya Devam Edebilir Miyiz? 
Virüssüz Hayat olarak uygulama yaptığımız dezenfektanların tamamı Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Dezenfeksiyon işlemimizin insan ve hayvan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Soğuk sisleme yöntemi ile uyguladığımız nano gümüş apartman ve bina dezenfeksiyonu apartman ve bina ortak alanlarında herhangi bir iz ya da ıslaklık bırakmamaktadır.

Bu sebeplerden dolayı apartman ve bina dezenfekte işleminden sonra ortak alanların kullanılmasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır. 

Apartman ve Bina Dezenfekte İşlemi Hangi Virüslere Karşı Etkilidir? 
Apartman ve bina dezenfeksiyon uygulamasında kullanmakta olduğumuz dezenfektanlar Corona başta olmak üzere Sars, H1N1, norovirüs, hepatit A, grip virüsü, E. Coli, rotavirüs, noro virüs, MRSA başta olmak üzere bilinen tüm virüs ve bakterilere karşı etkilidir.Apartman Dezenfekte Ettirmek

Bina Dezenfekte Ettirmek