İlk rezervasyonunuzda size özel %30 İNDİRİM! Çağrı merkezi yetkililerimize "VH30" kodunu ileterek indiriminizi kullanabilirsiniz.

Bina ve Apartman Dezenfekte Belediye Formu

Bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu ?

Koronavirüs (Covid-19) 2019’un Aralık ayında ortaya çıkıp bütün dünyaya yayılan, son zamanlardaki en ölümcül küresel pandemidir.Çok kolay insandan insana veya yüzeylerden insana bulaşabilen Koronavirüs’ün yayılmasını önlemek için uzmanlar tarafından çeşitli araştırmalar ve çalışmalar yapılmaktadır. Virüssüz hayat bu dönemde çok önemli bir hale gelmiştir. Ortamdaki virüs yükünü azaltabilmek ve ortamı virüsten arındırıp virüssüz hayata adım atabilmek için yapılan çalışmalardan biri de dezenfeksiyon uygulamalarıdır.

Tüm İstanbul'a Mobil Ekiplerle Aynı Gün Hizmet!​

Şimdi Fiyat AlŞimdi Randevu Al
0850 4416266


Peki virüssüz hayat ortamı için dezenfeksiyon nedir ? 
•Dezenfeksiyon, cansız ortamdaki bakteri endosporları dışında kalan patojen mikroorganizmaların yok edilmesi,
•Patojen mikroorganizmaların üremelerinin durdurulması işlemidir. 
•Günümüzde virüssüz hayat yaşamak çok önemlidir. Bunun için büyük öneme sahip olan dezenfeksiyon sayesinde enfekte olmuş , virüs yükü artmış; iş yerleri, apartmanlar, müstakil evler, toplu taşımaların veya herhangi bir eşyanın üzerindeki mikroorganizmaların yok edilmesi sağlanır. Bu sayede Covid-19 salgınında hayatımızda büyük bir yeri olan virüssüz hayat için önemli adımlar atılmış olunur. Peki bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu nedir ? Ne işe yarar ?
Dezenfeksiyon hizmeti ile ilgili araştırma yapılırken virüssüz hayat ortamına sahip olmak isteyen insanların kafasında bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu nedir sorusu bulunmaktadır. 
•Bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu, belediyeler tarafından verilen dezenfekte hizmeti için vatandaştan istediği formdur. 
•Virüssüz hayat için evine dezenfekte hizmeti isteyen vatandaşlar bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu doldurarak bu hizmetten yararlanabilir.

Peki hangi belediyeler bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu istemektedir ?
Virüssüz hayat için belediyelerin tamamı henüz bu hizmeti veremese de bu hizmet için bina ve apartman dezenfekte  belediye talep formu isteyip bu hizmeti sağlayan belediyelerden bazıları şunlardır ;
•Kağıthane Belediyesi
Kağıthane Belediyesi virüssüz hayat amacıyla bu hizmeti vermeye başlayan ilk belediye olmuştur. Evinize veya apartmanınıza belediye tarafından dezenfeksiyon hizmeti almak istiyorsanız ;
http://www.kagithane.istanbul/sosyal-yardim/site-dezenfekte-talep-formu/site-dezenfekte-talep-formu/11/4/0  linkinden talep edilen bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu doldurulabilmektedir.
Kağıthane Belediyesi haricinde virüssüz hayat için online olarak bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu başvurusu alan başka bir belediye henüz bulunmamaktadır.

Peki Kağıthane Belediyesinin haricinde virüssüz hayat için bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu nasıl doldurulur ?
Bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu doldurabilmek için belediyelerin hepsinde kesin bir hizmet var mı bilinmemekle birlikte virüssüz hayat alanı için isterseniz bulunduğunuz belediyenin gerekli makamlarına başvurup dezenfekte işlemi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Peki belediyelerin dezenfekte hizmeti vermediği yerlerde yaşayanlar virüssüz hayat amacıyla bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu için nerelere başvurabilir ?

Ülke çapında dezenfeksiyon hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Çoğu dezenfeksiyon firması online bina ve apartman dezenfekte belediye talep formu benzeri başvurularla bina ve apartmanlara virüssüz hayat için hizmet verebilmektedir. 

Peki virüssüz hayat amacıyla hizmet alacağımız özel dezenfeksiyon hizmetleri için kriterlerimiz ne olmalı ?

Dezenfeksiyon yapacak şirketin;
•Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikalara ve belgelere sahip olması,
•Dezenfeksiyon işlemlerini profesyonelce yapması,
•Sadece Koronavirüs değil, virüssüz hayat için yayılması Koronavirüs gibi kolay olan SARS,INFLUENZA,MERZ gibi virüslere karşı etkili olması,
•Hayvan ve insan sağlığına zararlı olmayan dezenfektan kullanılması,
• Virüssüz hayat alanı için doğru ve etkili dezenfeksiyon yöntemlerini tercih etmesi gerekmektedir.