Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfekte Hizmeti


İçinde bulunduğumuz pandemi süreci sosyal hayatın hijyen kuralları kapsamında devam etmesini gerekli kılmaktadır. Bu kapsamda yaşam alanları ve iş ortamlarına belli periyodlarla dezenfeksiyon hizmeti alınması oldukça önemlidir.

Virüssüz Hayat olarak nano gümüş iyon teknolojisi kullanarak dezenfeksiyon hizmeti sunmaktayız. Pandemi sürecinin başından itibaren birçok kapalı ve açık alanda dezenfekte hizmeti uygulamış bir firma olarak sizlere en özenli hizmeti sunmak için çaba harcamaktayız.

Dezenfeksiyon hizmeti kapsamında yaşam ya da çalışma alanlarınızın metre karelerine göre 15 dakika ila 1 saat arasında süren işlem süreleri bulunmaktadır. Dezenfekte hizmeti öncesinde ortamın genel temizliğini yapabilirsiniz, temizlik yapılması uygulamanın etkisini arttıracaktır. Kurumsal satış ekiplerimiz tarafından verilen gün ve saate sunulacak dezenfeksiyon hizmeti sonrasında ise 48 saat boyunca temizlik yapmamanız önemlidir.

Dezenfekte hizmeti ile birlikte ortamda hali hazırda bulunan virüs yükü sıfırlanacak olup, ortamın dezenfeksiyon hizmeti sonrasında hijyen kuralları kapsamında kullanılması önem arz etmektedir. Dezenfekte hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları danışmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Dezenfeksiyon hizmeti avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek için çağrı merkezimizi arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

Şimdi Ara

Kurumsal Çağrı Merkezimize 08:30 - 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Şimdi Mesaj At

7/24 fiyat teklifi ve randevu için şimdi tıkla hemen mesaj gönder.

Teklif Formu

30 Dakikada Hızlı Fiyat Teklifi. Form Doldurun, 30 Dakika içerisinde arayalım.