Ev Dezenfeksiyon

Ev Dezenfekte


Ev dezenfeksiyon işlemi covid19 testi pozitif çıkan bireylerin sonuçlarının negatife dönmesi ile birlikte sıkça gerçekleştirilen bir uygulamadır. Virüssüz Hayat olarak pandemi sürecinin başından bu yana binlerece daireye ev dezenfekte işlemi uygulamış bulunuyoruz.

Sağlık bakanlığı tarafından onaylı ve sağlığa zararsız ürünlerle uygulanan ev dezenfeksiyon işlemi sonrasında evinizdeki virüs yükü sıfırlanmaktadır.

Evler hijyen kurallarının denetlenmesi ve uygulanması açısından diğer ortamlara göre daha korunaklı durumdadır. Ancak evdeki bireylerin dış teması varsa bu durumda eve virüs taşıma olasılığı da yüksektir. Bu durumda iş yerleri kadar sık olmasa da belli sıklıklarla evinize dezenfekte işlemi yaptırmanızı öneriyoruz.

Özellikle covid19 testi pozitiften negatife dönen bireylerin evlerinde yapılan uygulamalarda oldukça titiz bir ev dezenfeksiyon işlemi yapılması gerekmektedir. Sizlerin ev dezenfekte hizmeti ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayacak danışmanlarımız hizmet öncesi ve sonrasındaki tüm ihtiyaçlarınızda yardımcı olacaktır.

Nano gümüş iyon teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen ev dezenfekte işlemi evlerin boyutuna göre 20 dakika ile 35 dakika arasında sürmektedir. Sağlığa hiçbir zararı olmayan dezenfektanlarla yapılan uygulama sırasında evinizi terketmenize gerek bulunmamaktadır. Ev dezenfeksiyon işlemimizin insanlara herhangi bir zararı olmadığı gibi hayvanlara da zararı bulunmamaktadır.

Soğuk sisleme yöntemi ile gerçekleştirilen ev dezenfeksiyon işlemi sırasında nano gümüş parçacıkları havada 15 dakika kadar asılı kalıp ortamdaki tüm virüsleri yok etmektedir.

Ev dezenfeksiyon randevusu ya da fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

Şimdi Ara

Kurumsal Çağrı Merkezimize 08:30 - 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Şimdi Mesaj At

7/24 fiyat teklifi ve randevu için şimdi tıkla hemen mesaj gönder.

Teklif Formu

30 Dakikada Hızlı Fiyat Teklifi. Form Doldurun, 30 Dakika içerisinde arayalım.