Virüssüz Hayat ile evinizdeki virüs yükünüzü sıfırlıyoruz! 


Uzun süre koruma sağlayan formül ve soğuk sisleme yöntemiyle yaşam alanınızı dezenfekte ediyoruz. 

Size özel olarak ilk rezervasyonunuzda geçerli indirimli teklif almak için şimdi fiyat alın, 30 dakika içerisine sizi arayalım.

Şimdi Fiyat Al 

Neden Virüssüz Hayat? 
-Uzman ekiplerle yetkili uygulama yapıyoruz. 
-En uzun süre etkili dezenfektanlarla yaptığımız işlem sayesinde evinizde uzun süre etkili koruma sağlıyoruz. 
-İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren mobil ekiplerimiz sayesinde aynı güne rezervasyon oluşturuyoruz.  
-İnsan ve hayvan sağlığına zararsız dezenfeksiyon hizmeti sayesinde işlem sırasında evinizden çıkmaya gerek kalmıyor. 

 
Neden Evimizi Dezenfekte Ettirmeliyiz? 
Covid19 öncesi dönemde de birçok ev belirli periyodlarla ev dezenfekte hizmeti almaktaydı. Bu işlemin asıl amacı klasik ev temizliğinin yanında evdeki eşyalarda oluşan virüs yükünü sıfırlamak amacıyla uygulanmaktaydı. 

Normal şartlarda dahi virüslerle iç içe yaşadığımız gerçeği Covid19 pandemisiyle birlikte artık hepimizin daha çok gündeminde. Pandemi şartlarıyla beraber evdeki görünür alanların temizliğinden daha fazlasına ihtiyacımız olduğunu daha iyi anladık.

Ev dezenfekte hizmeti kişisel hijyenimizi ve korunma önlemlerimizi aldıktan sonra gerçekleştirilmesi gereken bir üst uygulamadır. İçinde bulunduğumuz pandemi şartlarında eğer ev halkından dışarı çıkan ve temaslı olan kişiler varsa virüs yükünü sıfırlamak amacıyla belli periyodlarla ev dezenfeksiyon uygulaması yapılmalıdır. 

Hepimizin bildiği gibi virüsün kendisinden çok virüs yükü enfeksiyona sebebiyet vermektedir. Eğer yaşadığınız ortamda virüs yükü enfekte edecek seviyeye geldiyse bu noktada ev dezenfektesi yaptırmak oldukça önemlidir. 

Kimler Ev Dezenfekte Yaptırmalıdır? 
Ev dezenfekte işlemi hane içerisinde iş ya da başka sebeple insan yoğunluğunun olduğu alanlarda bulunması gereken kişi ya da kişiler varsa belli aralıklarla yaptırılmalıdır. 

Bu süre evdeki insan sayısına ve şartlara göre değişkenlik göstermektedir. Çağrı merkezimizi aramanız durumunda uzman ekiplerimiz şartlarınıza göre süre hesabı yapıp sizinle paylaşmaktadırlar.

Bu genel yaşam şartları dışında evdeki bireylerden birinde Covid19 pozitif çıkması durumunda bu işlem zaruridir. Bu durumlarda Covid19 durumunun negatife dönmesi ile birlikte aynı gün ev dezenfeksiyon hizmeti ile tüm alanların dezenfekte edilmesi gerekmektedir.

Bu durumun dışında da taşınma sırasında ve sonrasında ev dezenfeksiyon işlemi yoğun olarak kullanılmaktadır. Taşınma tarihinizi Virüssüz Hayat uzmanlarına bildirmeniz durumunda şimdiden tarafınıza randevu oluşturulabilmektedir.  

Ev Dezenfekte Fiyatları 
Virüssüz Hayat A.Ş. şirketi olarak başlangıç seviyesindeki ev dezenfekte  fiyatı 145 TL + KDV ’dir. Fiyatlarımız apartman içerisinde uygulama yapılacak daire sayısı, oda sayısı ve evinizin lokasyonuna göre değişkenlik göstermektedir. 

Virüssüz Hayat olarak sizlere uygun fiyatlı ev dezenfeksiyon fiyatları sağlamanın yanında kaliteli ve etkili bir ev dezenfekte hizmeti sunmakta olduğumuzdan önceliğimiz kalitedir. Bu alanda bizden ev dezenfektesi işlemi yaptıran müşterilerimizdeki memnuniyet oranı %99’dur. 

Size özel ev dezenfeksiyon hizmeti almak için şimdi teklif formunu doldurun, uzman ekiplerimiz sizi 30 dakika içerisinde arasın. 

Şimdi Fiyat AlEv Dezenfekte Nasıl Yapılır? 
Virüssüz Hayat A.Ş. şirketi olarak İstanbul genelindeki mobil dezenfeksiyon hizmeti ekiplerimizle yoğun bir şekilde ev dezenfekte hizmeti vermekteyiz. 

Bu işlem birçok kişinin sandığının aksine ilaçlama hizmetinden farklıdır. Bilindiği gibi ilaçlama hizmetinde evden belli bir süreyle ayrılmak gerekmektedir. Ancak ev dezenfekte hizmetinde böyle bir gereklilik bulunmamaktadır. 

Ev dezenfeksiyonu işleminde kullanılan dezenfektanlarımızın tamamı insan ve hayvan sağlığına zararsız formüllerdir. İşlem sırasında dahi evden çıkmanız gerek olmamaktadır. 

Ev dezenfeksiyon işlemi için evinize gelen ekiplerimiz önce uygulamanın geneli ile ilgili sizi bilgilendiriyor olacaktır. Ardından oluşturulacak ev dezenfekte planı çerçevesinde hangi sıra ile evi dezenfekte edeceklerini belirleyeceklerdir. Bu noktada ev halkından bir kişi ekiplere eşlik de edebilir. Ev dezenfekte işlemi toplam 30 dakikayı geçmeyecek şekilde gerçekleşmekte olup işlem bittikten sonra evdeki normal yaşamınıza devam edebilirsiniz?

Ev Dezenfekte İşlemi Ne Kadar Sürer? 
Ev dezenfekte işlemi, ortalama bir daire için maksimum 30 dakika sürmektedir. Nano gümüş dezenfeksiyon yöntemi ile  gerçekleştirilen ev dezenfekte işlemi sırasında ev halkının evden ayrılmasına gerek bulunmamaktadır.

İnsan ve hayvan sağlığına zararsız ev dezenfektanı ve soğuk sisleme yöntemi ile gerçekleştirilen ev dezenfeksiyonu sonucunda ortamdaki virüs yükü sıfırlanır. 

Ev Dezenfeksiyonu Sonrası Temizlik Yapmalı Mıyım?
Kullanıcılarımız tarafından sıkça gelen temizlik sorusuyla ilgili siz değerli müşterilerimizi bu aşamada aydınlatmak isteriz.

Virüssüz Hayat olarak uygulamakta olduğunuz soğuk sisleme yöntemi sayesinde işlem sonrasında evinizdeki yüzeylerde herhangi bir ıslaklık ve leke kalmamaktadır. Bu sebepten görsel amaçlı bir temizliğe zaten ihtiyacınız olmayacaktır.

Ancak bundan daha önemlisi ev dezenfekte uygulaması ile birlikte uygulanan dezenfektanın evin tüm yüzeylerinde 48 saat süre ile kalması dezenfeksiyon işleminin etkisini arttırmaktadır. Bu sebeple kullanıcılarımıza ev dezenfeksiyonundan sonra 48 saat süre ile yüzey temizliği yapmamalarını istemekteyiz.

Ev dezenfekte hizmeti öncesi ise genel bir temizlik yapılması dezenfektanın yüzeylere daha iyi tutunmasını sağlayacaktır. 

Ev Dezenfeksiyon İşlemi Hangi Virüslere Karşı Etkilidir? 
Ev dezenfekte işlemini sadece Covid19 salgınıyla eş tutmamak gerektiğinden bahsetmiştik. Bu işlem pandemi öncesinde de genel temizliğin yanında belli aralıklarla uygulanmaktaydı. Ancak pandemi ile birlikte geniş yelpazede bir talep oluşmuştur.

Virüssüz Hayat olarak kullanmakta olduğumuz uzun süre etkili dezenfektanlar Corona başta olmak üzere Sars, H1N1, norovirüs, hepatit A, grip virüsü, E. Coli, rotavirüs, noro virüs, MRSA başta olmak üzere bilinen tüm virüs ve bakterilere karşı etkilidir. 

Virüssüz Hayat Hizmet Alanları 
Virüssüz Hayat A.Ş. firması olarak İstanbul genelindeki mobil ekiplerimizle sizlere aynı gün ev dezenfekte hizmeti vermekteyiz. 

İstanbul genelindeki ortak hublarda günlük ve anlık dezenfeksiyon taleplerine göre hareket eden mobil hizmet ekiplerimiz İstanbul’un Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermektedir. 

Virüssüz Hayat A.Ş.’nin uzman ekiplerinden hızlı fiyat teklifi almak için şimdi teklif formunu doldurun. Fiyat teklifinizi 30 dakika içerisinde size iletelim.

Şimdi Fiyat Al

Fiyat bilgisi ile birlikte şimdi rezervasyon yaptırmak isterseniz kurumsal çağrı merkezimizi arayarak şimdi fiyat alabilirsiniz.
Ev Dezenfekte Firmaları

Ev Dezenfekte Şirketleri


Ev Dezenfekte Nasıl Edilir?