Fabrika Dezenfeksiyon

Fabrika Dezenfekte


Fabrika dezenfeksiyon uygulaması üretim sürecinin sekteye uğramaması ve bu zor dönemi ekonomimizin en az zararlı atlatması için oldukça önemli bir uygulamadır.

Bu noktada, Virüssüz Hayat olarak en uygun metre kare fiyatlarıyla fabrikalara dezenfeksiyon hizmeti sunmaktayız. Üretimin devamlılığı, çalışanların sağlığı ve tedarik zincirinin bozulmaması için dezenfeksiyon işleminin önemi büyüktür. Pandemi sürecinin başından bu yana yüzlerce firma olarak yüzlerce fabrikaya dezenfeksiyon işlemi uyguladık. Birçok firma da düzenli olarak fabrika dezenfekte hizmeti almaktadır.

Nano gümüş iyon teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen fabrika dezenfeksiyon, işlem sonrasında alanın hijyen kurallarına uygun kullanılmasıyla beraber uzun süreli etki sağlamaktadır. Soğuk sisleme yöntemi uygulanarak gerçekleştirilen fabrika dezenfekte işlemi sayesinde fabrikaların uzun tavanlarına kadar tüm alan virüs yükünden arındırılarak dezenfekte edilmektedir.

Uzman ekiplerimiz tarafından fabrika dezenfeksiyon işlemi akabinde firmanıza özel olarak sertifika oluşturulmaktadır.

Fabrika dezenfeksiyon randevusu ya da fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

Şimdi Ara

Kurumsal Çağrı Merkezimize 08:30 - 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Şimdi Mesaj At

7/24 fiyat teklifi ve randevu için şimdi tıkla hemen mesaj gönder.

Teklif Formu

30 Dakikada Hızlı Fiyat Teklifi. Form Doldurun, 30 Dakika içerisinde arayalım.