İlk rezervasyonunuzda size özel %30 İNDİRİM! Çağrı merkezi yetkililerimize "VH30" kodunu ileterek indiriminizi kullanabilirsiniz.

Virüssüz Hayat İle Ev ve İş Yerlerinizdeki Virüs Yükünü Uygun Fiyatlarla Sıfırlıyoruz! 


Virüssüz Hayat olarak İstanbul genelinde yer alan mobil dezenfekte ekipleri ile size özel hijyen çözümlerini uygun dezenfeksiyon fiyatları ile sunuyoruz. 

Ev, apartman ve iş yerlerine özel uygun fiyat ve abonelik seçenekleriyle sizlere en kaliteli hizmeti mümkün olan en uygun dezenfekte fiyatlar ile sağlamaya çalışıyoruz. 

Size özel olarak ilk rezervasyonunuzda geçerli indirimli teklif almak için şimdi fiyat alın, 30 dakika içerisine sizi arayalım.

Tüm İstanbul'a Mobil Ekiplerle Aynı Gün Hizmet!​

Şimdi Fiyat Al 

Dezenfeksiyon fiyatları işlem yapılacak alanın kullanım özellikleri, lokasyonu, boyutlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Bu noktada uzmanlarımız sizden alacakları kısa bilgiler ile size en uygun dezenfeksiyon fiyat teklifini oluşturup hızlı bir şekilde paylaşmaktadır. 
Virüssüz Hayat A.Ş. olarak minimum hizmet ücretimiz 145 TL + KDV’dir. Ancak dezenfekte hizmetinin çok değişkenli bir hizmet yapısına sahip olmasından dolayı fiyat listesi halinde fiyatlarımızı paylaşamıyoruz. Ancak aşağıda size fiyat aralıkları konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Ev Dezenfekte Fiyatları
Virüssüz Hayat A.Ş. şirketi olarak başlangıç seviyesindeki ev dezenfekte  fiyatı 145 TL + KDV ’dir. Fiyatlarımız apartman içerisinde uygulama yapılacak daire sayısı, oda sayısı ve evinizin lokasyonuna göre değişkenlik göstermektedir. 
Virüssüz Hayat olarak sizlere uygun fiyatlı ev dezenfeksiyon fiyatları sağlamanın yanında kaliteli ve etkili bir ev dezenfekte hizmeti sunmakta olduğumuzdan önceliğimiz kalitedir. Bu alanda bizden ev dezenfektesi işlemi yaptıran müşterilerimizdeki memnuniyet oranı %99’dur. 

Size özel ev dezenfeksiyon hizmeti almak için şimdi teklif formunu doldurun, uzman ekiplerimiz sizi 30 dakika içerisinde arasın.  

Tüm İstanbul'a Mobil Ekiplerle Aynı Gün Hizmet!​

Şimdi Fiyat Al Bina Apartman Dezenfekte Fiyatları 
Virüssüz Hayat A.Ş. olarak başlangıç seviyesi bina ve apartman dezenfekte fiyatımız 195 TL + KDV’dir. Ancak apartman ve binalarda bu fiyatı etkileyen onlarca birim hizmet yer almaktadır.

İstanbul genelinde abonelik ile sürekli hizmet alan 1000’e yakın binanın büyük çoğunluğunda kullanılan tüm asansörler, apartman girişleri, otopark girişleri ve en sık kullanılan apartman ve bina ortak kullanım alanları hedeflenmektedir.

Ancak bu alanların dışında apartman ve binanızda bulunan ek merdivenler, yangın merdivenleri, kapalı ve açık otoparklar, oyun alanları ve spor alanları da dezenfekte edilmektedir. 

Size özel apartman ve bina dezenfekte fiyatlarını öğrenmek için şimdi teklif formunu doldurun. 

Tüm İstanbul'a Mobil Ekiplerle Aynı Gün Hizmet!​

Şimdi Fiyat Al 

İş Yeri Dezenfekte Fiyatları 
Virüssüz Hayat A.Ş. portföyünde yer alan hizmetler arasında fiyatı en değişken aralıkta olan hizmet iş yeri dezenfekte hizmetidir.
İş yerlerinin tipi, m2 detayları ve alanının farklılaşmasına göre dezenfekte fiyatları da değişkenlik göstermektedir. 
Firma olarak iş yerlerine özel olarak uyguladığımız minimum dezenfeksiyon fiyatı 175 TL + KDV’dir. 
Şirketinize özel olarak hesaplayacağımız iş yeri dezenfekte fiyatlarını öğrenmek için şimdi teklif formunu doldurun. 

Tüm İstanbul'a Mobil Ekiplerle Aynı Gün Hizmet!​

Şimdi Fiyat Al 

Fabrika Dezenfekte Fiyatları 
Virüssüz Hayat A.Ş. olarak İstanbul sınırları dışında hizmet verdiğimiz tek alan olan fabrika dezenfeksiyon hizmeti üretimin verimliliği için kritik bir önem taşımaktadır.
Fabrika dezenfekte fiyatları işlem yapılacak alan ve m2 detaylarına göre değişkenlik göstermektedir.
Virüssüz Hayat olarak m2 birim fiyatının en düşük olduğu alan fabrika dezenfeksiyon alanıdır.
Fabrika ve üretim tesisiniz için size özel fiyat almak için şimdi teklif formu doldurun.

Tüm İstanbul'a Mobil Ekiplerle Aynı Gün Hizmet!​

Şimdi Fiyat Al 


 

Dezenfekte Ekibi Fiyatları

Fabrika Dezenfekte Fiyatları