Virüssüz Hayat İle Evinizdeki Virüs Yükünü Uygun Fiyatlarla Sıfırlıyoruz!


İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde birçok yetkili ve yetkisiz firma tarafından ev dezenfeksiyon hizmeti verilmektedir. Bu durum piyasada ev dezenfekte fiyatlarının firmadan firmaya ciddi farklılıklar göstermesine sebep olmaktadır.
 
Virüssüz Hayat A.Ş. şirketi olarak sizlere en güvenilir ve kaliteli ev dezenfekte hizmetini sunmanın yanında bu hizmeti uygun fiyata sağlamak için de büyük çaba harcamaktayız.

Size özel olarak ilk rezervasyonunuzda geçerli indirimli teklif almak için şimdi fiyat alın, 30 dakika içerisine sizi arayalım.
 
Şimdi Fiyat Al 
 
Ev dezenfekte ücretleri evinizin lokasyonu, boyutuna göre farklılık göstermektedir. Firmamızın minimum ev dezenfekte fiyatı ise 145 TL + KDV’den başlamaktadır. Ancak belirli dönemlerde ilk rezervasyona özel olarak indirim kuponları da paylaşılmaktadır. Bu indirim kuponlarını www.virussuzhayat.com anasayfasının en üstündeki alandan kontrol edebilirsiniz.
Size özel olarak gösterilen bu alanda yer alacak olan indirim kodunu çağrı merkezi yetkililerimize paylaşmanız durumunda ev dezenfeksiyon liste fiyatları üzerinden tarafına belirtilmiş olan indirim uygulanacaktır. 


 
Ev Dezenfekte Eden Firmaların Fiyatları Hangi Aralıklardadır? 
Virüssüz Hayat A.Ş. şirketinden hizmet alın ya da almayın, bizim amacımız dezenfeksiyon ile ilgili olarak kullanıcıları doğru bilgilendirmek ve sağlıklı hizmet almaları konusunda kamu oyunu aydınlatmaktır.
2021 yılı Şubat ayı itibariyle dezenfekte şirketi fiyatları 100 TL ile 300 TL arasında değişkenlik göstermektedir. 
Ev dezenfekte fiyatları firmanın bulunduğu lokasyon ile sizin hizmet alacağınız yer arasındaki mesafeden, evinizin boyutlarına, istenilen hizmetlerin içeriğine kadar birçok farktörden etkilenerek değişmektedir.
Virüssüz Hayat A.Ş. olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren mobil ekiplerle size 7 gün 24 saat boyunda aynı gün hizmet veren bir şirketiz. 
Firma olarak evlere mümkün olan en uygun ev dezenfeksiyon liste fiyatlarımızla hizmet vermekteyiz.
 
Şimdi Fiyat Al 


 
Ev dezenfekte fiyatları ve ev dezenfekte eden şirketlerin fiyatları dışında dezenfeksiyon alanında kullanıcılarımız tarafından sıkça sorulan önemli konular bulunmaktadır.
Aşağıdaki bu konular hakkında bilgi almak için ev dezenfekte hizmet detayları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
- Ev Dezenfekte Nasıl Yapılır?
- Ev Dezenfekte İşlemi Ne Kadar Sürer? 
- Ev Dezenfeksiyonu Sonrası Temizlik Yapmalı Mıyım?
- Ev Dezenfeksiyon İşlemi Hangi Virüslere Karşı Etkilidir?
- Virüssüz Hayat Hizmet Alanları 


Ev Dezenfekte Ücretleri

Ev Dezenfeksiyon Fiyat