İş Yeri Dezenfeksiyon

İş Yeri Dezenfekte


İş yeri dezenfeksiyon randevusu ya da fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.Virüssüz Hayat olarak firmalara özel olarak kurumsal iş yeri dezenfeksiyon hizmeti sunmaktayız. İş yeri dezenfeksiyon işlemi dairelere uygulanan dezenfekte uygulamalarından farklıdır ve birçok incelik içermektedir.

İş yeri dezenfekte uygulaması içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde, hem çalışanların daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarına olanak sağlamak hem de müşteri ve ziyaretçilerin güvenli bir ortama geldiklerini hissettirmek için oldukça önemlidir.

İş yeri dezenfekte hizmeti soğuk sisleme yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Nano gümüş iyon teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen iş yeri dezenfekte uygulaması ortamın hijyen kuralları çerçevesinde kullanılması ile birlikte uzun süre etkili olmaktadır.

İş yeri dezenfeksiyon uygulamaları sonrasında uzman ekiplerimiz tarafından firmanıza özel olarak sertifika oluşturulmaktadır. Bu sertifikayı iş yerinizin uygun yerine asarak çalışanlarınıza ve müşterilerinize güven verebilirsiniz.

Virüssüz Hayat olarak uygun fiyatlarla iş yeri dezenfeksiyon hizmeti sunmaktayız. Teknik bilgiler ve fiyatlarla ilgili bilgi almak için uzman danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

İş yeri dezenfeksiyon randevusu ya da fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

Şimdi Ara

Kurumsal Çağrı Merkezimize 08:30 - 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Şimdi Mesaj At

7/24 fiyat teklifi ve randevu için şimdi tıkla hemen mesaj gönder.

Teklif Formu

30 Dakikada Hızlı Fiyat Teklifi. Form Doldurun, 30 Dakika içerisinde arayalım.