Virüssüz Hayat ile İş Yerlerinizdeki Virüs Yükünü Sıfırlıyoruz ! 


Uzun süre koruma sağlayan nano gümüş iyon teknolojisi ile iş yerlerinizi dezenfekte ediyoruz. 

Size özel olarak ilk rezervasyonunuzda geçerli indirimli teklif almak için şimdi fiyat alın, 30 dakika içerisine sizi arayalım.

Şimdi Fiyat Al 

Neden Virüssüz Hayat?
-İş yerlerinin çalışmasına uygun olarak sizin tercih edeceğiniz saatlerde uygulama yapıyoruz.
-İşlem sonrası firmanıza özel sertifika oluşturuyoruz.
-Sertifikanızı müşteri ve çalışanlarınızın sık gördüğü alana asarak insanların güvende olduğunu vurgulayabilirsiniz. 
-İş yerinizde covid pozitif çıkan durumlarda aynı güne rezervasyon oluşturuyoruz.
-İş yerlerine özel uygun dezenfeksiyon abonelik fiyatları sunuyoruz. İş Yerleri Hangi Sıklıkla Dezenfekte Edilmelidir? 
İçinde bulunduğumuz pandemi koşulları perakende başta olmak üzere birçok sektörü etkilemektedir. Kapalı alanların insanlarda yarattığı güvensizlik iş yerlerinin çalışanlarının ve müşterilerinin huzursuz olmasına sebep olmaktadır.

Bu güvensiz ortamı ortadan kaldırmak için ortamdaki virüs yükünü periyodik olarak sıfırlamak oldukça önemlidir. 

Virüssüz Hayat olarak İstanbul genelinde birçok mağaza, ofis, otel, fabrikaya hizmet vermekteyiz. Bu firmalardaki uygulama aralıklarımız firmaların çalışan sayısı ve içeri giriş yapan günlük müşteri sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak iş yeri dezenfeksiyonu işleminin 1 ayı geçmeyen periyodlarla tekrarlanması ortamdaki virüs yükünün yükselmemesi için oldukça önemlidir. 

Ofis Dezenfekte Hizmet Detayları
Covid19 pandemisiyle birlikte uzaktan çalışma sistemine geçen, kısmi çalışma uygulayan birçok firma olmasının yanında birçok şirket ofislerinde çalışmaktadır.

Tüm şirket çalışanlarının kişisel hijyen kurallarına uymasının ardından ortamdaki virüs yükünün de belirli bir seviyeyi geçmemesi noktası ortamın hijyeni açısından oldukça önemlidir.

Ofislerimiz pandemi koşullarının getirdiği sosyal mesafe kurallarından önce organize edildiğinden genellikle aynı kapalı alanda 3’ten fazla kişinin bir arada bulunmasını gerektirmektedir. 

Şirketlerin ekonomik faaliyetini sürdürmesi açısından zaruri olan bu çalışma koşullarında çalışanların ve müşterilerin sağlığını da öncelemek gerekmektedir. Bu sebeple birçok ofis ve şirket tarafımızdan düzenli olarak ofis dezenfekte hizmeti almaktadır. 

Firmanıza özel fiyatlarla ofis dezenfekte fiyatlarını öğrenmek için şimdi fiyat alın, uzman ekiplerimiz size 30 dakika içerisinde ulaşsın. 

Şimdi Fiyat Al 

Fabrika Dezenfeksiyonu Hizmet Detayları 
İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde üretimin ve tedarik zincirinin devamlılığı hayati bir önemdedir. 

Bu kapsamda fabrikaların çalışanlarının sağlığı oldukça önemli bir noktadadır. Her ne kadar kişisel hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyulmaya çalışılsa da üretim bantları ve fabrikalarda virüs yükü hızlı bir şekilde yükselmektedir.

Virüssüz Hayat A.Ş. olarak üretim tesislerine özel fiyatlarla, çalışma saatlerini etkilemeyecek şekilde fabrika dezenfekte hizmeti sunmaktayız. Fabrika dezenfeksiyon uygulaması sonrasında firmanıza özel olarak hazırlanan “dezenfekte edilmiştir” sertifikası da sunulmaktadır. Bu sertifikayı çalışanlarınız tarafından sık görülen bir alanda sergileyip fabrika çalışanlarınıza verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

Firmanıza özel fiyatlarla fabrika dezenfekte fiyatlarını öğrenmek için şimdi fiyat alın, uzman ekiplerimiz size 30 dakika içerisinde ulaşsın. 

Şimdi Fiyat Al Otel Dezenfeksiyonu
Virüssüz Hayat A.Ş. olarak İstanbul’da faaliyet gösteren birçok büyük ve butik otele özel olarak otel dezenfekte hizmeti sunmaktayız.

İstanbul’da yer alan birçok önemli otelimiz pandemi şartlarına rağmen doluluklarını günden güne arttırmaktadır. Ancak bu doluluğun artmasıyla beraber insan yoğunluğuna bağlı olarak ortamdaki virüs yükünün de artışı diğer iş yerlerine göre daha hızlı olabilmektedir.

Otel çalışanları ve misafirlerinin güveni için Virüssüz Hayat A.Ş. olarak birçok otele periyodik otel dezenfekte hizmeti sunmaktayız. 

Otellere özel fiyatlarla dezenfeksiyon fiyatlarını öğrenmek için şimdi fiyat alın, uzman ekiplerimiz size 30 dakika içerisinde ulaşsın. 

Şimdi Fiyat Al 

Okul Dezenfeksiyonu 
2020 yılının mart ayı itibariyle kapalı olan birçok okulumuz 2021 ilk çeyreğinde açılmaktadır. 

Okullar birçok sosyal alana göre insan yoğunluğunun yüksek olduğu alanlardır. Bu alanların da virüs yükünün daha hızlı yükseleceği unutulmamalıdır.

Çocuklarımızın ve ailelerinin güvenliği açısından okulların belirli periyodlarla dezenfekte edilmesi oldukça önemlidir.

Virüssüz Hayat A.Ş. olarak bu zor dönemde okullarımızın, velilerimizin ve öğrencilerimizin yanındayız.

Okullara özel fiyatlarla dezenfeksiyon fiyatlarını öğrenmek için şimdi fiyat alın, uzman ekiplerimiz size 30 dakika içerisinde ulaşsın. 

Şimdi Fiyat Al 

Mağaza / Dükkan Dezenfekte  
Covid19 pandemisinden en çok etkilenen sektörlerin başında perakende sektörü gelmektedir. 

Bu dönemde hizmet veren tüm esnaflar ve mağazalar sağladıkları hijyen önlemleri ile toplum sağlığı için önemli bir rol üstlenmekteler. 

Virüssüz Hayat A.Ş. olarak birçok mağaza ve dükkana periyodik olarak dezenfekte hizmeti sağlamaktayız. 

Dükkan ve mağazalara özel fiyatlarla dezenfeksiyon fiyatlarını öğrenmek için şimdi fiyat alın, uzman ekiplerimiz size 30 dakika içerisinde ulaşsın. 

Şimdi Fiyat Al 
 

Ofis Dezenfekte

Fabrika Dezenfekte


Ofis Dezenfekte Nasıl Edilir?

Gebze Dezenfekte Firmaları