Mağaza Dezenfeksiyon

Mağaza Dezenfekte


Mağazalar çalışan ve insan sirkülasyonunun çok olduğu, hijyen kurallarına tam dikkat edilmemesi durumunda riskli konumdaki alanlardır.

Bir yandan da ekonominin devamlılığı için açık kalması ve hayatına devam etmesi gereken mağazaların belirli periyodlarda dezenfekte edilmesi ciddi önem taşımaktadır. Virüssüz Hayat olarak tecrübeli ekiplerle, mağazaların çalışma saatlerine uygun saatlerde mağaza dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.

Birçok önemli marka ile mağaza dezenfekte hizmetleri noktasında abonelik anlaşmalarımız bulunmaktadır. Mağaza dezenfeksiyonu referanslarımızı incelemek için referanslar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Nano gümüş iyon teknolojisi ile uygulanan mağaza dezenfeksiyonu sayesinde ortamdaki virüs yükü sıfırlanmaktadır. Soğuk sisleme yöntemi ile titizlikle uygulanan mağaza dezenfeksiyon uygulamasının başta tekstil ürünleri olmak üzere hiçbir ürüne zararı bulunamaktadır. Piyasadaki en kaliteli dezenfeksiyon cihazlarıyla yapılan uygulama sırasında havaya zerrecik boyutunda dağılan dezenfektanlar sıvılaşamamaktadır. Bu sebepten de herhangi bir leke ya da iz bırakmamaktadır.

Müşterilerin mağazanıza gelmesini ve mağazaya geldiklerinde de güvenle zaman geçirmelerini sağlayan mağaza dezenfeksiyon uygulaması sonrasında ekiplerimiz tarafından mağazanıza özel olarak sertifika oluşturulmaktadır. Bu sertifikayı mağazanızın girişine asarak mağazanızın dezenfekte edilmiş alan olduğunu ilan edebilirsiniz.

Mağaza dezenfeksiyon randevusu ya da fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

Şimdi Ara

Kurumsal Çağrı Merkezimize 08:30 - 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Şimdi Mesaj At

7/24 fiyat teklifi ve randevu için şimdi tıkla hemen mesaj gönder.

Teklif Formu

30 Dakikada Hızlı Fiyat Teklifi. Form Doldurun, 30 Dakika içerisinde arayalım.