Okul Dezenfeksiyon

Okul Dezenfekte


İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde açık olarak hizmet veren okul ve anaokullarına Virüssüz Hayat olarak yoğun bir şekilde okul dezenfeksiyon hizmeti sunmaktayız.

Okullar diğer sosyal alanlara göre daha çok insanın bir arada bulunduğu alanlardır. Bu alanların dezenfekte edilmesi oldukça önemlidir.

Nano gümüş iyon teknolojisi ile uygulanan okul dezenfekte hizmeti, okulların çalışma saatleri haricinde gerçekleştirilebilmektedir. İnsan sağlığa ve hayvanlara zararı bulunmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerle gerçekleştirilen okul dezenfekte işlemi ile ortamdaki virüs yükü sıfırlanmaktadır.

Okul dezenfeksiyon işlemi akabinde sosyal mesafe ve hijyen kuralları kapsamında kullanılacak alanlar, dezenfeksiyon işleminin etki süresini uzacaktır. Ancak yine de yoğun bir şekilde çocuk nüfusu ağırlayan bu alanların belli periyodlarla okul dezenfeksiyon hizmeti alması önemlidir.

Virüssüz Hayat olarak okullara bu zor dönemde destek olmak amacıyla özel fiyatlar uygulamaktayız.

Okul dezenfeksiyon randevusu ya da fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da teklif formu doldurabilirsiniz.

Şimdi Ara

Kurumsal Çağrı Merkezimize 08:30 - 21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Şimdi Mesaj At

7/24 fiyat teklifi ve randevu için şimdi tıkla hemen mesaj gönder.

Teklif Formu

30 Dakikada Hızlı Fiyat Teklifi. Form Doldurun, 30 Dakika içerisinde arayalım.